kamień portal
5 5 55

Nowa książka dla kamieniarzy i miłośników kamienia

Nakładem wydawnictwa KaBe Krosno ukazała się książka Anny Sieniawskie-Kuras „Kamień we współczesnym budownictwie”. To przydatne kompendium dla osób zajmujących się zawodowo kamieniarstwem, jak i tych, które chcą zdobyć potrzebną w tej dziedzinie wiedzę. Zawarto w niej informacje na temat właściwości kamienia, sposobu jego wydobywania, obróbki i zastosowania.

                                       Kamień-we-współczesnym-budownictwie.jpg

Książka „Kamień we współczesnym budownictwie” podzielona jest na 11 rozdziałów tematycznych, które kompleksowo opisują zagadnienia związane z kamieniem. Dowiemy się z nich m.in. o charakterystycznych cechach skał i rodzajach wykorzystywanych w budownictwie, sprzęcie i narzędziach do obróbki kamienia, ręcznej obróbce elementów kamiennych, technologii wykonywania budowlanych elementów kamiennych czy renowacji elementów kamiennych. Ponadto osoby, które na co dzień zajmują się pracami kamieniarskimi zdobędą niezbędną wiedzę na temat BHP przy robotach kamieniarskich, w tym czynników zagrażających zdrowiu, przeciwdziałaniu im a także pierwszej pomocy w nagłych wypadkach.

Książka wzbogacona jest licznymi tabelami, rysunkami i fotografiami. Obrazują one opisywane przez autorkę zagadnienia, a także pomagają w lepszym przyswojeniu zawartych w lekturze informacji.
Książkę można nabyć za pośrednictwem strony internetowej wydawnictwa KaBe Krosno: www.sklep.kabe-krosno.com 
 

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kamienportal.pl/public_html/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95