kamień portal
5 5 41

Nowe płyty kamienne do ogrodu i na taras

Firma Interstone wprowadziła na polski rynek nowy rodzaj płyt kamiennych INTERSPIEK. Przeznaczone są one do tworzenia nawierzchni tarasów i ogrodów. Płyty mogą być układane na różnych podłożach, w tym bezpośrednio na trawie, betonie i kruszywie. 

Nowe_płyty_kamienne_do_ogrodu_i_na_taras_1.jpg

Kamień to jeden z podstawowych materiałów wykorzystywanych w aranżacji ogrodów. Wykonywane są z niego ogrodzenia, ściółki,  a także elementy małej architektury: grille, ławki, fontanny i skalniaki. Kamień jest również często wykorzystywany do wykładania ścieżek ogrodowych i tarasów. W tej roli sprawdzą się np. nowe płyty kamienne INTERSPIEK, które niedawno pojawiły się na polskim rynku. Powstają one z połączenia wysokiej klasy glinki, kwarcu i tlenków metali. Płyty poddawane są prasowaniu, spiekaniu a następnie obrabiane systemem ściernego szlifu. Taka technologia produkcji sprawia, że uzyskują one idealnie płaską powierzchnię oraz mogą być precyzyjnie docięte na wymiar.

Nowe_płyty_kamienne_do_ogrodu_i_na_taras.jpg

Płyty INTERSPIEK są odporne na szkodliwe działanie mrozu, soli, pleśni i mchu. Ponadto nie ulegają przebarwieniu pod wpływem promieni słonecznych oraz posiadają antypoślizgową powierzchnię.

Atutem płyt kamiennych INTERSPIEK jest również prosty sposób ich montażu. Mogą być układane na różnych typach podłoża:  bezpośrednio na kruszywie, trawie lub betonie. Alternatywnym rozwiązaniem jest ich instalacja na specjalnych podkładach. Ponadto płyty można łatwo zdemontować, przenieść i zastosować ponownie w innym miejscu, co daje szerokie możliwości aranżowania ogrodu.

Nowe_płyty_kamienne_do_ogrodu_i_na_taras_2.jpg

Płyty kamienne INTERSPIEK dostępne są w kilkunastu, uniwersalnych wersjach kolorystycznych: jasnych beżach, szarościach, ciemnym graficie i w brązie.   

źródło: materiały prasowe
opr. AO
2.06.2016

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kamienportal.pl/public_html/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95