Logo - FurmanekFurmanek

O Wykonawcy

Nasz zakład kamieniarski już od 30 lat z sukcesem realizuje zarówno duże inwestycje budowlane, jak i niewielkie zlecenia indywidualne.

Współpracujemy z biurami architektonicznymi i projektowymi, a także ze studiami mebli kuchennych oraz firmami deweloperskimi. Na każdym etapie świadczymy usługi najwyższej jakości - od profesjonalnego doradztwa poprzez pomiary u klienta, produkcję, dostawę, na montażu kończąc.

Stale dbamy też o własny rozwój i wzbogacamy swoje doświadczenie. Cyklicznie uczestniczymy w międzynarodowych targach i śledzimy trendy na rynku kamieniarskim. Jesteśmy również na bieżąco z nowościami technologicznymi. Nie interesują nas natomiast gotowe rozwiązania, bo do każdego projektu podchodzimy indywidualnie.

Oferta Wykonwacy

Kamień zawsze wybieramy osobiście. Dzięki temu oferujemy towar najwyższej jakości, a nasze kolekcje są przemyślane i nieprzypadkowe. W naszym zakładzie kamieniarskim imponuje również bogata gama kolorystyczna i różnorodność materiałów: ponad 150 rodzajów marmurów, granitów, trawertynów, onyksów i konglomeratów kwarcowych gwarantuje zadowolenie najbardziej wyrafinowanych gustów naszych klientów.
 
Naszym atutem jest także nowoczesny park maszynowy. Dzięki urządzeniom pracującym w technologii CNC gwarantujemy najwyższą markę naszych produktów.

Poza tym w naszej ofercie jest również cięcie wodą, czyli precyzyjna obróbka materiałów (nie tylko kamieniarskich) z wykorzystaniem technologii waterjet.