Logo - MARWENMARWEN

O Wykonawcy

Jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją, świadczącą usługi w zakresie produkcji wyrobów gotowych z kamienia. Oferujemy wysokiej jakości produkty w niezwykle bogatym asortymencie. Nieustanny rozwój oraz śledzenie światowych trendów aranżacyjnych i budowlanych pozwala nam sprostać wymaganiom każdego Klienta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Oferta Wykonwacy

Specjalizujemy się w zakresie produkcji wyrobów gotowych z kamienia oraz ich montażu. Kamień to trwały i odporny na uszkodzenia surowiec, który idealnie sprawdzi się zarówno w kuchni, salonie jak i łazience. Oferujemy produkcję oraz profesjonalny montaż blatów, kominków, schodów oraz posadzek. Ponadto, na Państwa życzenie tworzymy kamienne dekoracje oraz inne elementy wyposażenia. Zawsze służymy fachowymi radami.
 
Naszą mocną stroną jest profesjonalny montaż kamienia naturalnego. Członkowie naszych ekip montażowych to osoby z wieloletnim stażem pracy przy montażu wyrobów kamiennych. Do prac montażowych stosowane są profesjonalne, odpowiednio dobrane materiały, które są wyselekcjonowane w zależności od rodzaju kamienia oraz miejsca jego montażu. 
 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Gwarantujemy najwyższą jakość oraz fachową obsługę. 
    • 1
    • 2

    dminka (2015-03-10 12:43:50)

    Naprawdę miła i fachowa obsługa. Produkty tworzone przez firmę są bardzo wysokiej jakości. Mój kominek wygląda tak samo pięknie jak pierwszego dnia po montażu :)