Logo - Merkam - Zakład Obróbki Kamienia Merkam - Zakład Obróbki Kamienia

O Wykonawcy

Zajmujemy się produkcją wyrobów z kamienia naturalnego i konglomeratu kwarcowego. W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo niepowtarzalne wzory użyleń, bogatą kolorystykę i różnorodne wzory kamienia.  Marka Merkam jest znana i doceniana za wysoką jakość kamienia naturalnego w konkurencyjnych cenach. Świadczymy kompleksowe usługi pomiaru, cięcia, obróbki kamienia naturalnego aż po montaż na terenie całego kraju. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego zakładu, który mieści się w samym sercu Łodzi, 300 metrów od Manufaktury Łódzkiej.

Oferta Wykonwacy

Oferujemy różne gatunki kamienia naturalnego w przepięknej, unikalnej kolorystyce (marmur, granit, trawertyn, onyks, piaskowiec i inne). Naszą ofertę uzupełnia bogaty wybór kamienia syntetycznego będącego połączeniem naturalnych składników oraz nowoczesnej technologii (dekton, spieki kwarcowe, konglomeraty kwarcowe, konglomeraty marmurowe). Pełną ofertę dostępnych gatunków oraz kolorów kamienia z naszej oferty znajdziecie Państwo na stronie: www.merkam.cba.pl/material

Oferujemy wykonanie:  Schodów wewnętrznych,
Schodów blokowych o niestandardowych grubościach,
Parapetów zewnętrznych i wewnętrznych,
Posadzek,
Okładzin ściennych,
Obudowy kominków i saun,
Elewacji kamiennych,
Podjazdów,
Ogrodzenia,
Tarasów, Słupów, Tralek,
Tablic okolicznościowych,
Piaskowania pasków antypoślizgowych,

Ponadto oferujemy również usługę cięcia gresu, cięcia łuków oraz cięcia skosów. Wykonujemy również ociekacze w blatach kuchennych oraz wycinamy otwory pod kuchnię, zlewy oraz gniazda elektryczne. 

Zapraszamy do zapoznania sie z naszym profilem: