kamień portal
5 5 71

Aplikacja ePlaneo do zarządzania produkcją dla branży kamieniarskiej

ePlaneo, czyli e-usługa zarządzania produkcją przeznaczona dla branży kamieniarskiej, jest już dostępna na urządzenia mobilne. Za pośrednictwem tabletu lub telefonu użytkownik może z dowolnego miejsca śledzić i nadzorować proces produkcji w swoim przedsiębiorstwie. ePlaneo wyposażone jest w funkcjonalności, które ułatwiają i usprawniają zarządzanie zakładem kamieniarskim.

Aplikacja-ePlaneo-do-zarządzania-produkcją-dla-branży-kamieniarskiej.jpg

Platforma ePlaneo działa w "chmurze", co pozwala korzystać z niej za pomocą każdego komputera podłączonego do Internetu. Możliwości jej użytkowania zostały poszerzone o aplikację mobilną. Narzędzie to dedykowane przede wszystkim jest dla osób zarządzających firmą. Dzięki niemu zyskują oni wgląd w najważniejsze sprawy zakładu – plany produkcyjne, terminy realizacji zleceń czy aktualne i przyszłe procesy zachodzące w przedsiębiorstwie – wyjaśnia Marek Wasiuk, twórca ePlaneo.
 
Aplikacja wyposażona jest w przydatne funkcjonalności, m.in.:

  • Wyszukiwarkę zleceń – umożliwia szybkie wyszukanie zadań przedsiębiorstwa, zarówno tych zaplanowanych, wykonywanych, jak i zakończonych. Dzięki wyszukiwarce można łatwo ustawić plan pracy i określić zadania na dany dzień, np. jakie  zlecenia muszą zostać zrealizowane, jakie produkty wykonane, ustalić ich ilość, odbiorcę i wartość transakcji.
  • Podgląd zaopatrzenia – pozwala on określić stany magazynowe. Dzięki temu łatwiej jest planować produkcję i na bieżąco kontrolować ilość materiału, co przekłada się na wyższą efektywność firmy.

Ponadto w platformie ePlaneo odnajdziemy  gotowe modele biznesowe, procesy i normatywy techniczne charakterystyczne dla branży kamieniarskiej.
 
Narzędzie to polecane jest dla właścicieli i osób zarządzających firmą, a także przedstawicieli handlowych. Ci ostatni za pomocą aplikacji ePlaneo będę mogli w dowolnym miejscu, podczas spotkania z klientem, określić możliwości produkcyjne zakładu i czas zrealizowania zlecenia. Lista maszyn, jedna z funkcjonalności ePlaneo, pozwala bowiem łatwo sprawdzić godzin pracy urządzeń oraz ustalić wolne terminy.
 
Darmową aplikację ePlaneo pobrać można zarówno ze sklepu Google Play (dla telefonów z systemem Android), jak i AppStore (system iOS). Natomiast dostęp do platformy możliwy jest po wykupieniu jednego z trzech abonamentów. Ich ceny, w zależności od zakresów funkcjonalności, wahają się między 450zł a 1500zł miesięcznie.

Więcej informacji znajduje się na stronie: www.eplaneo.pl

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kamienportal.pl/public_html/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95