kamień portal
5 5 22

Festiwal Wnętrz 2016

Już 11 czerwca rozpocznie się 10. edycja Festiwalu Wnętrz, podczas której zostaną zaprezentowane najnowsze trendy w aranżacji i wyposażeniu wnętrz oraz osiągnięcia polskiego dizajnu. Wydarzenie odbędzie się w krakowskim Centrum Targowym Chemobudowa.

Festiwal_wnętrz_2015.jpg

Festiwal Wnętrz skierowany jest do architektów, projektantów i producentów sztuki użytkowej, a także osób prywatnych, które poszukują inspirujących pomysłów na aranżację własnego wnętrza. Oprócz stoisk producentów, na odwiedzających targi czekają również dodatkowe atrakcje, takie jak panele seminaryjne, dyskusje, warsztaty i konkursy. Wszystko poświęcone tematyce wzornictwa i szeroko pojętego dizajnu.
Inspiracją dla tegorocznego Festiwalu są Kolory Roku 2016 instytutu Pantona, czyli Rose Quartz i Serenity.

Już po raz 4. na Festiwalu zagości również Strefa: polski dizajn, na której każdego roku prezentowane są realizacje polskich projektantów. Tegoroczna Strefa odbędzie się pod patronatem dr Krystyny Łuczak Surówki, która jest krytykiem i historykiem dizajnu.
 
Dodatkowe informacje oraz formularze zgłoszeniowe dla wystawców oraz architektów można znaleźć na stronie organizatora: www.festiwalwnetrz.com.pl 

AO

6.05.2016

Polecamy:

 

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kamienportal.pl/public_html/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95