kamień portal
5 5 66

Innowacyjne planowanie produkcji online dla branży kamieniarskiej

ePlaneo jest pierwszym dostępnym na europejskim rynku (w tym także w Polsce) projektem oferującym usługę zarządzania produkcją online przy użyciu systemu abonamentowego. To nowość na rynku z której korzystać może branża kamieniarska. 

Innowacyjne-planowanie-produkcji-online-dla-branży-kamieniarskiej,jpg

Dzięki wykorzystywaniu architektury Cloud w modelu Saas platforma ePlaneo eliminuje konieczność instalowania specjalnego, kosztownego oprogramowania, jak i inwestowania w infrastrukturę teleinformatyczną. Sprawia to, że automatyzacja planowania produkcji – standard dla dużych przedsiębiorstw – znajduje się teraz na wyciągnięcie ręki również dla mniejszych firm.
 
ePlaneo stawia też na mobilność – organizacja produkcji możliwa jest w dowolnym miejscu i czasie, jedynym warunkiem jest dostęp do Internetu. Natomiast wgląd do danych możliwy jest zarówno poprzez przeglądarkę internetową jak i urządzenia mobilne. Pozwala to usprawnić produkcję oraz poprawia efektywność.
 
Wyróżnikiem ePlaneo jest nieskomplikowanie i łatwość korzystania – system gwarantuje dostosowanie do specyfiki konkretnej branży bez konieczności wykonywania uprzednio czasochłonnych i wymagających konfiguracji bądź analiz. Platforma wyposażona jest w gotowe modele biznesowe, procesy, a także normatywy charakterystyczne dla konkretnej branży, co zapewnia bezpieczne i szybkie wdrożenie usługi w firmie. Na razie z systemu korzystać może branża kamieniarska, ale już niedługo usługa ma być dostępna też dla następnych sektorów przemysłu.
 
Co można zrobić z pomocą ePlaneo? Między innymi definiować procesy technologiczne dla poszczególnych produktów, a także parametry wydajności do każdego procesu, planować prace na wszystkich stanowiskach czy też określać terminy zakończenia produkcji (z uwzględnieniem dostępności materiałów i obłożenia stanowisk). Tego typu kontrolowanie łączyć się będzie z optymalizowaniem, a co za tym idzie wzrostem produktywności, eliminowaniem strat, a wreszcie i oszczędzaniem.
 
Na razie ePlaneo jest usługą dedykowaną producentom. Już niedługo jednak i klienci indywidualni będą mogli z niej korzystać, np. przy planowaniu remontu mieszkania. Platforma ta będzie bowiem dobrym źródłem informacji o produktach uwzględniającym opisy jak i parametry technologiczne, a także narzędziem umożliwiającym chociażby sporządzenie obiektywnych kosztorysów bez wychodzenia z domu, bowiem ePlaneo będzie sprawdzi się jako wygodna porównywarka cen i ofert.
 
ePlaneo dostępne jest w trzech planach abonamentowych. Ich ceny, w zależności od zakresów funkcjonalności, wahają się między 450zł a 1500zł miesięcznie.

Więcej informacji znajduje się na stronie: www.eplaneo.pl

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kamienportal.pl/public_html/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95