kamień portal
5 5 58

Internetowa platforma do zakupu kamienia na Marmomacc 2016

Na tegorocznych targach Marmomacc swoją ofertę zaprezentuje Stoneasy – zintegrowana platforma internetowa obsługującą firmy kamieniarskie, budowlane i dystrybutorów kamienia naturalnego. Umożliwia ona sprawny i mniej kłopotliwy dla nabywcy import i zakup dużych ilości kamienia naturalnego.

Interntowa_platforma_stoneasy_na_targach_Marmomacc.jpg

Platforma Stoneasy.com powstała w 2009 rok. Jej założycielem jest belgijska firma Beltrami. Platforma uprasza proces importu kamienia naturalnego, umożliwiaj jego lepszą kontrolę oraz pozwala oszczędzić czas poświęcony na proces zakupowy. Obecnie z platformy korzysta regularnie ponad 100 klientów w 10 krajach, w tym z Polski.

Platforma pozwala na zakup kamienia naturalnego za jednym kliknięciem. Transport, odprawa celna i dostarczenie kamienia do zamawiającego, a także kontrola jakości materiału leżą po stronie Stoneasy. Ponadto zamawiający może śledzić za pomocą internetu swoje zamówienie i etapy jego realizacji. Cena, jaką płacimy podczas zakupu kamienia za pośrednictwem platformy, obejmuje wszystkie koszty.

Stoisko Stoneasy na targach Marmomacc 2016  będzie miało powierzchnię 96m2. W czasie wydarzenia firma zaprezentuje gamę swoich produktów oraz możliwości, jakie daje platforma internetowa. Więcej informacji na temat oferty Stoneasy można znaleźć na stronie: www.stoneasy.com 

Fot. Stoneasy
AO, 24.08.2016

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kamienportal.pl/public_html/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95