kamień portal
5 5 25

Jarmark Kamieniarski 2015

27 marca we Wrocławiu rozpocznie się kolejna edycja Jarmarku Kamieniarskiego. Wydarzenie to potrwa trzy dni i będzie okazją do zapoznania się z bogatą ofertą branży kamieniarskiej oraz nowościami produktowymi. 

 
Jarmark Kamieniarski 2015

Jarmark pozwala na zaprezentowanie swoje oferty przez firmy kamieniarskie z Polski i  zagranicy. To również szansa na nawiązanie cennych kontaktów handlowych: wystawcy mogą pozyskać nowych klientów, natomiast zwiedzający otrzymują możliwość dokonania zamówień i zakupów na nadchodzący sezon.

W ubiegłorocznej edycji wzięło udział ponad 50-ciu wystawców, których ekspozycje obejrzało około 2 tys. zwiedzających. Jak mówi dyrektor firmy Geoservice-Christ, Marzena Kantor „miłym zaskoczeniem była (…) obecność zwiedzających z poza Dolnego Śląska, m. in. pomorza i małopolski”.

Wśród prezentowanych produktów znalazły się kamienie naturalne, wyroby kamieniarskie, półprodukty, a także urządzenie i narzędzia do obróbki tego materiału.

Więcej informacji na temat Jarmarku Kamieniarskiego można znaleźć  na stronie: www.geoservice.pl

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kamienportal.pl/public_html/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95