kamień portal
5 5 75

Jubileuszowa edycja Jesiennych Targów Branży Kamieniarskiej „Kamień”

25., jubileuszowa edycja targów KAMIEŃ odbędzie się w dniach 5-7 listopada we wrocławskiej Hali Stulecia. To najstarsze targi branży kamieniarskiej w Polsce, które podczas swojej wieloletniej historii zgromadziły łącznie 85 000 zwiedzających oraz ponad 2800 wystawców. 

Jubileuszowa-edycja-Jesiennych-Targów-Branży-Kamieniarskiej-Kamień.jpg

Jesienne Targi Branży Kamieniarskiej KAMIEŃ są okazją do spotkania przedstawicieli branży kamieniarskiej z kraju i zagranicy. Podczas poprzedniej edycji swoją ofertę zaprezentowali wystawcy m.in. z Francji, Niemiec, Włoch, Hiszpanii, Litwy, Czech, Chin, Indii i Ukrainy. Udział w targach KAMIEŃ jest doskonałą okazją, aby promować swoją markę: umożliwiają pozyskanie nowych klientów i nawiązanie cennych relacji biznesowych, również z przedstawicielami zagranicznych firm.

Dla osób odwiedzających targi stanowią one również sposobność bezpośredniej rozmowy z ekspertami, poznania aktualnych trendów w branży kamieniarskiej oraz zdobycia inspiracji do wykorzystania kamienia i jego wyrobów w tworzonych przez siebie aranżacjach wnętrz. 
Organizator targów, firma Geoservice-Christi, przygotował również  wydarzenia towarzyszące, takie jak konferencje, pokazy i warsztaty. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie: www.targikamien.pl
 
 

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kamienportal.pl/public_html/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95