kamień portal
5 5 37

Kamień w aranżacji… Bentley’a!

Do obecności kamienia we wnętrzach mieszkalnych zdążyliśmy się przyzwyczaić. Elegancki charakter tego materiału docenili również projektanci jednej z najbardziej luksusowych marek samochodów: Bentley’a wykorzystując go do produkcji zdobień w wybranych modelach swoich aut. 

Kamień_w_aranżacji_Bentleya_2.jpg

Kamień jest w stanie podkreślić szyk nie tylko wnętrz mieszkalnych, ale również samochodów, co pokazują projekty firmy Bentley.  W samochodach brytyjskiej marki, obok standardowego drewna, lakieru czy włókna węglowego, pojawił się kamień. Jest on wykorzystywanych w wykończeniach wewnętrznych elementów samochodu. Kamienne inkrustacje podkreślają luksusowy charter auta i dodają mu wyjątkowego stylu.

Okleiny powstają na bazie kamieni wydobywanych w Indiach, które są starannie selekcjonowane. Wybrane fragmenty trafiają do fabryki Bentley’a, gdzie są łączone z użyciem włókna szklanego i żywicy.  Ostatnim etapem produkcji kamiennego forniru jest jego uformowanie i wykończenie powierzchni zgodnie z życzeniem klientów. Tak przygotowany kamień może zostać wkomponowany we wnętrze auta.

Kamień_w_aranżacji_Bentleya.jpg

Kamienne inkrustracje wykonywane są z czterech rodzajów kamienia: Autumn White, Galaxy,Terra Red i Cooper. Obecnie ten rodzaj wykończenia dostępny jest dla modeli Continental GT oraz Continental Flying Spur.

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kamienportal.pl/public_html/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95