kamień portal
5 5 60

Kamienna szachownica i gigantyczne szachy z drewna do ogrodu

Jeśli chcielibyście posiadać w swoim ogrodzie gadżet niezwykły i luksusowy Lux4home ma w swym asortymencie coś idealnego – gigantyczne szachy z drewna. 

szachy ogrodowe

Lux4home, znany do tej pory z takich wytwornych produktów jak kamienne wanny czy umywalki, a także wanny z drewna, idzie o krok dalej, prezentując olbrzymie szachy drewniane.
 
Szachy te produkuje się ręcznie w Indonezji. Wykonywane są z drewna teak, a następnie rzeźbione oraz pokrywane specjalnym lakierem. Nadaje im to wytrzymałości i praktyczności, dzięki czemu sprawdzą się idealnie w ogrodzie czy plenerze.

szachy ogrodowe
 
Wielkości figur szachowych warunkowana jest naszymi preferencjami – może to być 20, 30, 42, 60, 80, 120, 150 lub nawet 180 centymetrów dla figurki króla, przy czym reszta figur dobrana jest proporcjonalnie do niego. Szachy sprzedawane są w komplecie (32 figury), zestaw nie uwzględnia szachownicy, którą można wykonać z dowolnego materiału np. marmuru. Rzeźbienia wykonywane są według standardów, jednak projektuje się je również według indywidualnych oczekiwań klienta.

Lux4home jest jedynym w Polsce dystrybutorem drewnianych szachów z drewna teak w tak dużych rozmiarach. www.Lux4home.com

Źródło: materiały prasowe.

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kamienportal.pl/public_html/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95