kamień portal
5 5 52

Kamienna wyspa ze zlewozmywakiem i płytą grzewczą

Kamienna wyspa ze zlewozmywakiem i płytą grzewczą

Fot. Oryginalna kamienna wyspa kuchenna ze zlewozmywakiem i heksagonalną płytą grzewczą (realizacja i zdjęcie: www.hoder.eu)

Kamień podkreśla luksusowy charakter każdego projektu, dodaje mu klasy i ponadczasowego szyku. Umiejętnie dobrany może również wpisać się w obowiązujące trendy aranżacyjne. Wiedzą o tym projektanci, którzy w luksusowych projektach wnętrz oraz mebli często sięgają po ten naturalny i ceniony materiał. Przykładem tego jest unikalna wyspa HODER wykonana z brazylijskiego kamienia o delikatnej, piaskowej kolorystyce.

płyta grzewcza hoder

Fot. Centrum Obróbki Kamieni Naturalny HODER 

Wyspa została zaprojektowana i wykonana przez Centrum Obróbki Kamieni Naturalnych HODER. Projektanci umiejętnie połączyli nowoczesne wzornictwo z klasycznym i ponadczasowym materiałem, jakim jest kamień. Prosty, kamienny blat osadzono na metalowym stelażu w industrialnym stylu. Dzięki temu uzyskano wyrazisty kontrast masywnej bryły blatu oraz abażurowej konstrukcji podstawy.

Wyspa HODER wyróżnia się także wysoką funkcjonalnością. Została wyposażona w zlewozmywak oraz płytę indukcyjną zbudowaną z pól o heksagonalnym kształcie. Oba elementy są zintegrowane z powierzchnią blatu. Więcej o tym interesującym projekcie dowiecie się w artykule przygotowanym przez redakcję Kuchnieportal.pl: Ekskluzywna wyspa z kamienia    

11.17.2016

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kamienportal.pl/public_html/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95