kamień portal
5 5 31

Kamienne akcesoria do łazienki

Wygląd łazienki w znacznej mierze zależy od detali, w tym dodatków takich jak mydelniczki, kubki i różnego rodzaju pojemniki. To one uzupełniają aranżacje i decydują o jej ostatecznym charakterze. Akcesoria wykonane z kamienia niewątpliwe będą wyrazistym akcentem w łazience, który doda jej elegancji. 

Kamienne-akcesoria-do-łazienki.jpg
Fot. Zestaw Rita White, Kameno.pl 

Akcesoria łazienkowe dostępne w ofercie firmy Kameon wykonana są z trzech rodzajów kamienia: kamienia rzecznego, marmuru oraz onyksu. W skład poszczególnych zestawów wchodzą elementy wytworzone wyłącznie z jednego gatunku kamienia, dzięki czemu zachowują one spójny wygląd. Większość kompletów składa się z dozownika do mydła w płynie, kubka, mydelniczki, pojemnika na waciki oraz pojemnika na szczotkę do WC. Wyjątkiem jest czteroelementowy zestaw Wood Stone, w którym znajdują się: dozownik mydła w płynie, kubek, kubek owalny i mydelniczkę. Każdy komplet można rozszerzyć o wybrane elementy, np. dodatkowy kubek.  

Poszczególne zestawy różnią się od siebie kolorystyką oraz kształtem akcesoriów. Do wyboru mamy produkty zaokrąglone oraz prostokątne. Wykonane są one z kamieni o różnych barwach dominujących, m.in. czarnej, szarej, brązowej, czerwonej i kremowej. Ponadto producent zastosował kilka sposobów wykończenia powierzchni kamienia: polerowanie, wykończenie naturalne i obijanie. Dzięki temu poszczególne zestawy różnią się od siebie fakturą – do każdej łazienki można wybrać ten, który najlepiej będzie komponował się z jej wystrojem.

Kamienne-akcesoria-do-łazienki-3.jpg
Fot. Zestaw River Stone Grey, Kameno.pl

Akcesoria łazienkowe wykonywane są z jednego kawałka kamienia, co przekłada się na ich jakość oraz wygląd: brak klejeń i łączeń niweluje przestrzenie, w które mógłby wnikać brud. Dzięki temu utrzymanie ich w czystości jest prostsze, a one same prezentują się elegancko.

Cena poszczególnych zestawów wynosi od 350 zł  do 709 zł. Więcej informacji oraz zdjęć produktów znajduje się na stronie: www.kameon.pl

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kamienportal.pl/public_html/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95