kamień portal
5 5 62

Kamienne naczynia – funkcjonalność w designerskiej oprawie

Kamienne naczynia – funkcjonalność w designerskiej oprawie

Fot. www.altom.pl

Misy, garnki czy deski wykonane z różnego rodzaju kamienia to wysokiej jakości propozycja dla każdego miłośnika przygotowywania domowych przetworów. Częsta eksploatacja im nie straszna, a dodatkowo wyniosą naszą kuchnię na zupełnie nowy poziom w aranżacji nowoczesnych wnętrz. Jakie naczynia mogą zostać wykonane z kamienia i do czego będziemy mogli je wykorzystać? Sprawdzamy!

Kuchnia w duchu eko!

Nie od dziś wiadomo, że naturalne materiały to te, które są najlepsze dla naszej planety. Wielu producentów naczyń mają w swojej ofercie takie propozycje. Istnieje również wiele przedsiębiorstw, którzy swoją działalność opierają na ręcznej produkcji garnków czy mis wykonanych z kamienia.  Popularne kamionki są odporne na uszkodzenia, a dodatkowo łatwo możemy je wyczyścić. Jeśli pasjonuje Cię własnoręczne przygotowywanie np. kiszonych ogórków, z pewnością znajdziesz wariant dla siebie. Garnki kamionkowe , dziś kojarzone głównie z czasów  PRL-u, powracają ze zdwojoną siłą w nowych kształtach, kolorach i wielkościach. I są bardzo modnym elementem nowoczesnych kuchni! Przygotujemy w nich smaczne i zdrowe kiszonki, wiejski smalec czy wyroby mięsne. Tak przygotowane produkty są pełnowartościowe i pozbawione sztucznych konserwantów i substancji podkręcających smak i aromat.  Naczynie z tak pysznym wnętrzem, dodatkowo doda smaku każdemu wystrojowi!

garnki z kamienia

Fot. serwisy-obiadowe24.pl

Kamienne misy to z kolei świetne miejsce na świeże, sezonowe owoce czy słodkie przysmaki, które przyozdobią każdy stół. Eleganckie beczki będą z kolei idealnym uzupełnieniem wiejskich przyjęć i biesiad.  Dostępne są również różnorodne dzbanki z kamionki, które nie przeciekają i izolują ciepło, dzięki czemu bez problemu nalejemy gorącą herbatę do szklanki bez konieczności korzystania z rękawicy termoochronnej.  A jeśli preferujemy inne trunki, możemy postawić na efektowną karafkę bądź butelkę na wino.

Jak widać z kamienia jesteśmy skompletować niemal całą zastawę dla naszego stołu. Wybierając taki wariant mamy gwarancję ich trwałości i designu, który przez długi czas na pewno utrzyma się na topie designerskich trendów.

kamienne naczynia

Fot. przywiozecito.pl

 

 

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kamienportal.pl/public_html/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95