kamień portal
5 5 41

Luksusowe łazienki wykończone marmurem

Jasny marmuru łączy w sobie klasyczną elegancję i nowoczesną, stonowaną estetykę. Bardzo dobrze obrazują to luksusowe salony kąpielowe kompleksu mieszkaniowego Palazzo do Sol. Do ich wykończenia wykorzystano 1500m² jasnego marmuru. 

Luksusowe_łazienki_wykończone_marmurem_5.jpg

Niewiele jest materiałów, które tak zdecydowanie podkreślają elegancję wnętrza i jego luksusowy styl, co marmur. Charakter tego kamienia wykorzystali twórcy kompleksu mieszkalnego Palazzo de Sol w Miami Beach. 1500m² jasnego marmuru wykończono ściany i blaty w 47 salonach kąpielowych. Dzięki charakterystycznej dla marmuru różnicy użyleń poszczególnych slabów, każda z łazienek jest wyjątkowa. 

Pokoje kąpielowe w Palazzo del Sol łączą w sobie klasyczną elegancję z nowoczesnym formą. Proste linie, które dominują w projekcie oraz ograniczona ilość elementów, są przykładem udanego zestawienia współczesnej, oszczędnej estetyki oraz klasycznego szyku. W taką koncepcję wnętrza doskonale wpisuje się biały marmur, który jest zarazem luksusowy i stonowany w wyglądzie.

Luksusowe_łazienki_wykończone_marmurem_4.jpg

Marmur występuje m.in. w towarzystwie dębowego parkietu i dużych tafli szkła zastosowanych w kabinie prysznicowej i kabinie z toaletą. Przeszklone powierzchnie stanowią doskonałe tło dla marmuru i pozwalają w pełni wyeksponować jego dekoracyjny wygląd. Podobny efekt uzyskano dzięki punktowemu rozmieszczeniu oświetlenia, które obok swoje funkcji użytkowej, podkreśla walory estetyczne wnętrza.

Palazzo del Sol jest kompleksem mieszkaniowym na wyspie Fisher Island tuż na skraju Miami Beach. Dostęp do niej jest możliwy wyłącznie za pomocą jachtu lub promu, przez co stanowi ona enklawę dla milionerów z ponad 45 krajów.  Partnerem budowy i dostawcą kamienia była znana, włoska firma Margraf posiadająca ponad stuletnie doświadczenie w branży kamieniarskiej.

Luksusowe_łazienki_wykończone_marmurem_3.jpg

Luksusowe_łazienki_wykończone_marmurem_2.jpg

Luksusowe_łazienki_wykończone_marmurem.jpg

Polecamy:
 

źródło zdjęć: Margraf

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kamienportal.pl/public_html/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95