kamień portal
5 5 14

Marmur na tacy

Marmurowe tace „Pli” to kolejny dowód wszechstronności kamienia, który gości we wnętrzach już nie tylko w formie dużych blatów, okładzin ściennych czy posadzek. Te eleganckie projekty wyróżniają się ponadto ciekawym detalem, który przeczy teorii o niewielkiej plastyczności kamienia. 

„Pli” to kolekcja trzech marmurowych tac zaprojektowana przez belgijskich projektantów Beaverhausen. Wyróżniają się one nietypową budową, która umożliwia trzymania na nich zarówno większych, jak i mniejszych przedmiotów. W dnie każdej z tac wyżłobione jest delikatne zagięcie, w które „wpadają” mała elementy, np. kolczyki czy spinki do mankietów. Dwie boczne powierzchnie stanowią natomiast miejsce dla większych przedmiotów. Nazwa kolekcji nawiązuje właśnie do kształtu dna tacy – pli w języku francuskim oznacza bowiem fałdę, zagięcie lub plisę.

Tace z kolekcji „Pli” dostępne są w trzech wersjach:

  • Duża z białego marmur (rozmiar  7.9" ) 
  • Średnia z czarnego marmur (rozmiar 5.1")
  • Mała z zielonego marmuru (rozmiar 3.15")

Każdy z modeli może mieć chromowaną lub czarną obręcz.

Tace z kolekcji „Pli” to elegancki i wyjątkowy w swej formie dodatek do stylowego wnętrza. Pozwoli on wprowadzić do salonu czy sypialni szczyptę luksusu, charakterystyczną dla marmuru. Jednocześnie tace „Pli” są kolejnym przykładem wszechstronności i mnogości zastosowań kamienia w aranżacji wnętrz.

Polecamy:
​​

 
 

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kamienportal.pl/public_html/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95