kamień portal
5 5 58

Marmur Rainforest – elegancki sposób wykończenia kominka

Marmur Rainforest – elegancki sposób wykończenia kominka

Marmur jest jednym z najbardziej szlachetnych i luksusowych kamieni naturalnych. Nadaje wnętrzu elegancji i szyku. Można wykonać z niego blaty kuchenne i łazienkowe, wyłożyć nim posadzkę czy schody. Marmur doskonale sprawdzi się również jako wykończenie kominka. Podkreśli jego charakter i pomoże wyróżnić go na tle innych elementów wystroju. Szczególnie atrakcyjnie w tej roli prezentuje się  marmur Rainforest. 

Rainforest jest  cenionym rodzajem marmuru, który występuje w trzech odmianach: Green, Gold i Brown. Odmienna kolorystyka pozwala na dopasowanie go do kominków o różnej stylistyce.  Może być wykorzystany zarówno do wykończenia palenisk o nowoczesnej, prostej linii, jak i tych bardziej ozdobnych.

Rainforest wydobywany jest w Indiach. Należy do rodziny serpentynitów i odznacza się większą twardością niż pozostałe rodzaje  marmuru.  Jego charakterystyczną cechą jest użylenie, które nadaje mu niepowtarzalny i intrygujący wygląd. Każda z płyt marmurowych tego gatunku może różnic się od siebie wzorem użylenia, dzięki czemu wykończony nim kominek nabiera indywidualnego charakteru.

Podczas obróbki marmuru Rainforest, puste przestrzenie obecne na jego powierzchni,  wypełniane są żywicą, a następnie polerowane. Zabieg ten sprawia, że materiał jest gładki i bez ubytków.

 

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kamienportal.pl/public_html/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95