kamień portal
5 5 28

Modułowe półki z marmuru

12.04.2016

Meble i akcesoria z marmuru coraz częściej wykorzystywane są w nowoczesnych aranżacjach wnętrz. Kamień ten stanowi inspirację dla wielu, często światowej sławy, projektantów, którzy na jego bazie tworzą designerskie elementy wyposażenia mieszkań. Przykładem tego jest nowa kolekcja Earthquake 5.9 włoskiej firmy Budri, w której znajdują się m.in. modułowe półki z marmuru.  

Modułowe_półki_z_marmuru.jpg

Nowe dzieło firmy Budri po raz kolejny pokazuje, że marmur doskonale sprawdza się w nowoczesnych projektach. Półki Earthquake 5.9 to kreatywna zabawa formą i twórcze wykorzystanie geometrycznych figur. Powstały one we współpracy firmy Budri ze światowej sławy projektantką Patricią Urquiola. Earthquake 5.9 to kolejna już kolekcja będąca wynikiem tej kooperacji.

Półki Earthquake 5.9, zgodnie ze swoją nazwą, wyglądają dynamicznie, niczym poddane oddziaływaniu żywiołów. Charakteryzują się oryginalnym kształtem nieregularnego sześciokąta. Pokazują one jak plastycznym i wdzięcznym w obróbce kamieniem jest marmur. W przypadku takich realizacji wada marmur, czyli jego miękkość, staje się zaletą.

Modułowe_półki_z_marmuru_5.jpg

Półki Earthquake 5.9 przenoszą marmur w nowy wymiar użyteczności: z przestrzeni kojarzonych z luksusem i wytwornością do standardowych wnętrz. Ich nowoczesna, zgeometryzowana forma, umiar i stonowany charakter sprawiają, że mogą one stanowić element wyposażenia np. mieszkania w bloku.
Poszczególne modele półek Earthquake różnią się w zależności od rodzaju marmuru użytego do ich produkcji i jego koloru, a także zastosowaniu (lub braku) w projekcie drewna. W skład kolekcji Earthquake 5.9 wchodzą również okładziny ścienne i podłogowe, stoły oraz dodatki do wnętrz. 

Polecamy:
 

 

Modułowe_półki_z_marmuru_3.jpg
 
Modułowe_półki_z_marmuru_4.jpg

Modułowe_półki_z_marmuru_2.jpg

AO

 

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kamienportal.pl/public_html/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95