kamień portal
5 5 52

Nagrody German Natural Stone Award na Stone+tec 2015

Wręczenie nagród German Natural Stone Award będzie jedną z atrakcji targów Stone+tec, które odbędą się w maju 2015 roku w Norymberdze. 

Nagrody German Natural Stone Award na Stone+tec 2015

Wydarzenie Stone+tec – Międzynarodowe Specjalistyczne Targi Kamienia Naturalnego i Obróbki Kamienia Naturalnego – skierowane jest do szerokiego grona przedstawicieli branży kamieniarskiej. Targi są ważną areną spotkań przedstawicieli sektora związanego z kamieniem naturalnym i jego obróbką, ekspertów, producentów i handlowców. Zakres tematyczny Stone+tec obejmuje m.in. kamień naturalny stosowany we wnętrzu i na zewnątrz, nagrobki, techniki produkcji, maszyny oraz narzędzia do obróbki, wydobywania i transportu kamienia.
 
Imprezą towarzyszącą tegorocznym targom będzie wręczenie nagród German Natural Stone Award, przyznawanych przez Związek Niemieckich Architektów oraz Niemieckie Stowarzyszenie Kamienia Naturalnego. Nagrody GNSA są jednymi z najbardziej prestiżowych wyróżnień w branży. Wśród ich laureatów znajdują się architekci, architekci krajobrazów, projektanci wnętrz oraz krajobrazów i przestrzeni otwartej, których projekty są przykładem trwałego, ekologicznego i energetycznie efektywnego zastosowania kamienia naturalnego w architekturze.
 

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kamienportal.pl/public_html/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95