kamień portal
5 5 47

Największa wirtualna baza kamienia na świecie

Internetowy katalog kamienia naturalnego, pozwali odnaleźć, obejrzeć, a nawet zakupić kamienie pochodzące z przeróżnych zakątków świata, nie wychodząc z domu. Ta wiadomość z pewnością ucieszy kolekcjonerów, dystrybutorów, nabywców oraz wszystkich którzy na co dzień obcują z naturalnym kamieniem.

Niemieckie Archiwum Kamienia Naturalnego w Wunsiedel (Deutsches Naturstein-Archiv – DNSA), to największa na świecie baza danych o naturalnym kamieniu. Na podstawie tych imponujących zbiorów, niemieccy naukowcy stworzyli wirtualny odpowiednik.

Internetowy portal daje dostęp do szerokiego spektrum informacji technicznych. Narzędzie gromadzi także i archiwizuje najbardziej szczegółowe dane kamieni z najodleglejszych zakątków świata. Pochodzenie, właściwości fizyczne i chemiczne, nazwy handlowe, – istne kompendium wiedzy z dziedziny kamienia.

Wyszukiwarka katalogu jest rozbudowana i intuicyjna w obsłudze. Poprzez wprowadzenie podstawowych wskaźników możemy, z łatwością i w błyskawicznym tempie, odnaleźć wiele interesujących nas gatunków kamienia.

                      najwieksza-wirtualna-baza-kamienia-na-swiecie

Użytkownicy DNSA, którzy są zainteresowani zakupem wyszukanych minerałów, dostają dostęp do danych kontaktowych firm zajmujących się sprzedażą. Portal daje też możliwość reklamy i promocji. Hurtownie i sprzedawcy mają możliwość zaprezentowania się światu, poprzez umieszczenie na stronie wirtualnej wizytówki.

Niemiecka precyzja okazuje się przydatna dla wielu istotnych sfer ludzkiej działalności – nie tylko w świecie naukowym, ale i komercyjnym. Stworzono katalog otwarty dla wszystkich chętnych nabywców z całego świata!

https://www.natursteinonline.de/steinsuche/allgemeine_suche.html

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kamienportal.pl/public_html/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95