kamień portal
5 5 32

Nowe konglomeraty od Technistone

Firma Technistone wprowadziła do swoje oferty dwa, nowe konglomeraty: Noble Imperial Grey i Noble Pietra Grey. Ich wygląd inspirowany jest rysunkiem naturalnego marmuru.  

Nowe_konglomeraty_od_Technistone.jpg

Noble Imperial Grey i Noble Pietra Grey utrzymane są w ciemnoszarej kolorystyce z domieszką bieli. Odwzorowany na nich rysunek ma przywoływać skojarzenia ze zjawiskami pogodowymi i żywiołami natury. Noble Imperial Grey charakteryzuje się bardziej wyrazistą powierzchnią, na której zdecydowanie przeplatają się białe i szare odcienie. Noble Pietra Grey ma subtelniejszą formę, ponieważ biel tworzy delikatne upierzenie przypominające użylenie marmuru.
 
Konglomeraty Technistone znajdują szerokie zastosowanie w aranżacjach wnętrz. Mogą być stosowane m.in. w formie blatów kuchennych i łazienkowych, posadzek, okładzin ściennych i kominkowych. Wykazują dużą odporność na zarysowania, szkodliwe działanie środków chemicznych i wysokie temperatury.
 
Konglomeraty Techniston wyróżniają się również niską nasiąkliwością i porowatością, dlatego mogą być wykorzystywane w aranżacjach łazienek i kuchni. Ponadto nie zawierają środków toksycznych i są bezpieczne w kontakcie z żywnością, co jest niezbędne w przypadku materiału na blaty kuchenne. Nie ulegają również odbarwieniom w przypadku oddziaływania na nie kwaśnych substancji, np. soku z cytryny lub octu.  

Nowe_konglomeraty_od_Technistone_2.jpg
 
Konglomeraty Technistone dają szerokie możliwości aranżacyjne, ponieważ są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej, wykończeń powierzchnia a także w różnej grubości. Nowe kolory Noble Imperial Grey i Noble Pietra Grey wpisują się w trend kuchni w ciemniejszej kolorystyce, które były promowane m.in. na tegorocznych targach EuroCuccina. Zarazem ciekawie będą komponować się z jasną zabudową, która nadal jest chętnie wybierana przez osoby urządzające kuchni.

Orientacyjne ceny: od 800 netto/m²
 
źródło: materiały prasowe
opr. AO
19.05.2016

 
Polecamy:
 

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kamienportal.pl/public_html/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95