kamień portal
5 5 28

Nowoczesne stoliki z marmuru

Nowoczesne stoliki z marmuru

Proste formy i mocne, geometryczne wzory – to cechy, które charakteryzują marmurowe stoliki z oferty pracowni un’common. Nowoczesna forma mebli ciekawie współgra z klasycznymi gatunkami marmuru, chętnie wykorzystywanymi we współczesnych projektach. 
 

Fot. PASTELOVE

W ofercie firmy un’common odnajdziemy stoliki i filary o prostej, zgeometryzowanej formie. Meble mogą pełnić różną rolę: być stolikiem kawowym, stolikiem podręcznym przy kanapie, na którym ułożymy ulubione czasopisma czy książki, a nawet kwietnikiem! Inspiracją do stworzenia stolików i filarów była bowiem zieleń, a dokładnie chęć ładnego i ciekawego eksponowania domowych roślin.

Jedną z kolekcji un’common jest PASTELOVE. W jej skład wchodzą niewielkie stoliki ze stalowymi stelażami pomalowanymi na jeden z czterech, pastelowych odcieni: błękitny, różowy, miętowy lub fioletowy.

Nowoczesne_stoliki_z_marmuru_4.jpg
Fot. PASTELOVE

Blat każdego ze stolików jest wykonany z tego samego gatunku marmuru. Za sprawą jednakowych blatów, meble możemy łączyć z sobą w jednej aranżacji, uzyskując harmonijny zestaw. Stoliki z kolekcji PASTELOVE, mimo swojej prostej budowy, prezentują się lekko, delikatnie i nowocześnie. Taki efekt dało połączenie jasnych blatów i pastelowych stelaży. Wymiary: 30x30x42cm, waga: 8 kg.

Inną grupę produktów un’common stanowią filary i stoliki o różnej wysokości: 72 cm, 42 cm i 90 cm. Ich szarość wynosi 30×30 cm. Wszystkie filary (oprócz modelu o wysokości 90 cm) posiadają marmurowe blaty o bardzo ciekawym wyglądzie. Obok modeli z klasycznymi blatami wykonanymi z jednego kawałka kamienia, mamy do wyboru blaty łączące kilka kolorów marmuru w różnych konfiguracjach. Dzięki temu otrzymujemy niezwykle oryginalne meble, a marmur zyskuje nową, nietuzinkową odsłonę.

Nowoczesne_stoliki_z_marmuru.jpg

Naszą uwagę szczególnie zwrócił stolik FIR, którego blat zbudowany jest z kawałków jasnego i ciemnego marmuru ułożonych w mocny, geometryczny wzór. Bardziej klasyczne i delikatne połączenie bieli i czerni zastosowano w projektach stolików BLACK CUT oraz WHITE CUT.

Nowoczesne_stoliki_z_marmuru.jpg
Fot. Stoliki BLACK CUT I WHITE CUTE                                      Fot. Stolik FIR

Podczas użytkowania stolika z marmurowym blatem pamiętajmy, aby pod szklanki z kolorowymi napojami stawiać podkładki, a w przypadku wylania szybko zetrzeć plamę. Marmur jest bowiem chłonnym kamieniem, przez co łatwo ulega przebarwieniom. Ponadto nie przesuwajmy po blacie ostrymi przedmiotami, aby uniknąć jego zarysowania.

Marmurowe meble z oferty u’common wykonywane są na zamówienie. Więcej informacji o każdy produkcie znajdziecie na stronie producenta.

AO
9.09.2016
zdjęcia: un'common

Polecamy:
​​

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kamienportal.pl/public_html/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95