kamień portal
5 5 95

Nowoczesny park maszynowy i kilkaset rodzajów kamienia do wyboru. Poznaj ofertę firma Marwen!

Nowoczesny park maszynowy i kilkaset rodzajów kamienia do wyboru. Poznaj ofertę firma Marwen!

Blaty kuchenne i łazienkowe, kominki, posadzki, okładziny ścienne czy elewacje budynków. Te i wiele innych realizacji z kamienia znajdziemy w ofercie firmy Marwen z Andrespola k. Łodzi, importera kamienia naturalnego oraz producenta wyrobów z tego szlachetnego materiału.    

Nowoczesny park maszynowy Marwen

Wyroby z kamienia naturalnego cieszą się niezmienną popularnością. Marmurowe czy granitowe elementy dodają wnętrzu klasy i elegancji. Dzięki nim aranżacja zyskuje luksusowy charakter. Jednocześnie klienci stawiają wysokie wymagania wobec produktów – chcą, aby harmonizowały one z wyglądem całego wnętrza, były niepowtarzalne i służyły przez wiele lat. Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu wyposażonemu w specjalistyczne urządzenia oraz bardzo szerokiej ofercie kamieni możemy zaoferować naszym klientom oryginalne produkty, idealnie pasujące do aranżacji ich mieszkań zarówno pod względem kolorystyki, jak i wykończenia – mówi p. Mateusz Niedzielski, właściciel zakładu Marwen.


Wyspa Marwen w ciemnej, nowoczesnej kuchni

200 rodzajów kamienia!

Osoby, które odwiedzą siedzibę firmy, czeka niełatwa decyzja: do wyboru mają bowiem niemal 200 rodzajów kamienia importowanego m.in. z Włoch, Grecji, Portugalii, Hiszpanii, Brazylii, Indii, RPA, Chorwacji, Turcji, Szwecji czy Iranu. W ofercie Marwen znajdują się granity, marmury, trawertyny, onyksy, a także aglomarmur, kwarcogranity i spieki. Możemy zatem wybierać spośród niepowtarzalnych i wielobarwnych naturalnych kamieni oraz spieków i kwarcogranitów, które odwzorowują ich wygląd. Dwa ostatnie rodzaje świetnie sprawdzają się w nowoczesnych aranżacjach, ponieważ są dostępne m.in. w jednolitej kolorystyce. Spieki z naszej oferty stanowią praktyczną i trwałą alternatywą dla marmuru, który z uwagi na nasiąkliwość i skłonność do przebarwień, nie sprawdza się w kuchni – wyjaśnia Mateusz Niedzielski. Spieki mają bardzo niską absorpcję wody, są odporne na ścierania i zarysowania, a wybrane kolekcje do złudzenia przypominają naturalny marmur.

Blaty i zlewozmywaki od Marwen

Oferta Marwen jest skierowana do prywatnych inwestorów, instytucji i firm. W portoflio przedsiębiorstwa znajdują się m.in. realizacje wnętrz komercyjnych oraz użyteczności publicznej. Wyroby Marwen pojawią się również w zagranicznych realizacjach. Przykładem tego są blaty kuchenne wykonane dla domu w Norwegii.

Blat kuchenny od Marwen

Blaty kuchenne, schody i inne produkty z oferty Marwen

Jednymi z najczęściej wykonywanych realizacji przez firmę są: blaty kuchenne i łazienkowe, brodziki, elewacje budynków, kominki, obiekty sakralne, okładziny ścienne, posadzki, schody i parapety. Służymy pomocą w zakresie projektowania, doradztwa i montażu – mówi p. Mateusz Niedzielski – Trafiają do nas osoby, które chciałyby wprowadzić do swojego mieszkania kamień w formie blatów, stopni schodów, posadzek, obudowy kominka i wielu innych. Naszym zadaniem jest doradzić w wyborze najlepszego gatunku do danego zastosowania. Pomóc znaleźć kamień, który pogodzi gusta klienta oraz wymagania funkcjonalne wnętrza. 

Schody granitowe od Marwen

Kamienna posadzka od Marwen

Źródło zdjęć: www.marwen.com.pl  

14.07.2017

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kamienportal.pl/public_html/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95