kamień portal
5 5 47

Pierwszy w Polsce showroom LAMINAM już otwarty

W Warszawie otwarto pierwszy w Polsce i w całej Europie Środkowo-Wschodniej showroom włoskiego producenta płyt ze spieków kwarcowych, firmy LAMINAM. Ekspozycja prezentuje różnorodne możliwości zastosowania produktów marki. Showroom jest dostępny dla odwiedzających 24h/dobę, 7 dni w tygodniu. 

Pierwszy_w_Polsce_showroom_LAMINAM.jpg

Nowy showroom LAMINAM został zaprojektowany przez pracownię JMW Architekci. Założeniem przedsięwzięcia jest atrakcyjne i jak najpełniejsze przedstawienie możliwości włoskich płyt ze spieków kwarcowych. Architekci mieli za zadanie stworzyć ekspozycję prezentującą szerokie spektrum zastosowań płyt LAMINAM w architekturze wnętrz, różnorodne sposoby ich obróbki i wykończenia oraz dostępną kolorystykę i faktury. Ekspozytory znajdujące się w showroomie mogą zmieścić 140 sztuk płyt o wymiarach 100×300 cm. Ponadto zaplanowano przestrzeń na przechowywanie próbników i katalogów.

W ramach stałej ekspozycji prezentowane są spieki: NATURALI TRAVERTINO ROMANO, NATURALI PIETRA DI SAVOIA Grigia, BLEND NOCE, OXIDE MORO, METALLI PLUTONIO OSSIDATTO, NATURALI BIANCO STATUARIO VENATO, NERO oraz OXIDE NERO. Obok takich elementów, jak: ramy przestrzenne wykończone różnymi rodzajami spieków, wyspy kuchennej i kabiny prysznicowej, w showroomie znajduje się również zaprojektowany stół konferencyjny, przy którym jednocześnie mogą pracować dwa niezależne zespoły. Stół umożliwia również przeprowadzenie prezentacji, pokazów i szkoleń.

Warszawski showroom to jedyne poza Włochami miejsce z tak szeroką ekspozycją płyt LAMINAM. Inauguracja showroomu jest dla nas szalenie ważnym, długo oczekiwanym wydarzeniem. Tworząc to miejsce, chcieliśmy dać architektom i ich klientom zupełnie nowe możliwości poznawania spieków kwarcowych – mówi Wiesław Sordyl, prezes LAMINAM POLAND.   

Nowy showroom LAMINAM znajduje się w budynku biurowo-usługowego Eurocentrum w Warszawie, przy Alejach Jerozolimskich. Wnętrze pokazowe jest dostępne dla architektów i ich klientów w trybie 24/7. W celu umówienia wizyty należy skontaktować się z LAMINAM POLAND pod nr telefonu: 504 144205 lub wysłać maila na adres warszawa@laminam.pl.

źródło: LAMINAM POLAND
opr. AO 19.09.2016

 

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kamienportal.pl/public_html/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95