kamień portal
5 5 31

Podsumowanie Targów STONE 2014

W dniach od 26 do 29 listopada 2014r. w Poznaniu odbyły się Targi Branży Kamieniarskiej STONE. Wydarzenie to zgromadziło ponad 5000 osób z Polski i zagranicy. 

Targi Stone 2014 - podsumowanie

Targi STONE kierowane są do przedstawicieli firm związanych z branżą kamieniarską. Wśród nich znajdują się kamieniarze, architekci, dostawcy kamienia i inne osoby, dla których materiał ten jest ważną częścią ich zawodowej działalności. Targi  gromadzą  również producentów i dystrybutorów maszyn i urządzeń, wykorzystywanych w obróbce kamienia.

Na ostatniej edycji targów swoją ofertę zaprezentowało 110 wystawców z Polski i dziesięciu innych krajów świata, w tym z Włoch, Rosji, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Indii czy Chin. Na 5000m2  przestrzeni wystawowej pokazane zostały pracujące maszyny kamieniarskie, narzędzia niezbędne w obróbce tego materiału oraz kamienie naturalne i aktualności rynkowe. 

Nowością na targach była STREFA TESTÓW, gdzie uczestnicy mogli sprawdzić działanie urządzeń i materiałów przydatnych w ich pracy,  m.in. skanera 3D, który umożliwia bezdotykową digitalizację rzeźb i zdobień czy betonu woskowanego.

Kolejna edycja targów STONE rozpocznie się 18 listopada 2015 r. w Poznaniu i potrwa cztery dni.

Szczegółowe informacje na temat targów STONE znajdują się na stronie www.stone.mtp.pl
 

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kamienportal.pl/public_html/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95