kamień portal
5 5 51

Program do projektowania dla branży kamieniarskiej

Profesjonalne narzędzie do projektowania dla branży kamieniarskiej, program IronCAD Kamieniarz3D daje nowe możliwości w zakresie tworzenia projektów, wizualizacji i prezentacji wyrobów z kamienia. Jest to odpowiedź na ciągły rozwój rynku, poszerzanie oferty wzorów, materiałów i wykończeń, a także na rosnące oczekiwania klientów. Program może być wykorzystywany przez firmy kamieniarskie zajmujące się produkcją m.in. blatów kuchennych, kominków, posadzek, umywalek, galanterii czy nagrobków. 

Program-do-projektowania-dla-branży-kamieniarskiej-jpg

IronCAD Kamieniarz3D przeznaczony jest dla kamieniarzy, budowlańców, projektantów wnętrz oraz innych osób, które w swojej pracy wykorzystują kamień. Program daje możliwość szybszego i łatwiejszego tworzenia projektu z uwzględnieniem modeli przestrzennych 3D, jego wizualizacji oraz dokumentacji. Inne funkcjonalności IronCAD Kamieniarz3D to m.in.: biblioteka materiałów i dekoracji, automatyczna dokumentacja, tworzenie materiałów promocyjnych. Dodatkową zaletą programu jest opcja wprowadzania zmian poprodukcyjnych, która pozwala korygować projekt bez utraty wcześniejszych efektów pracy.

Zobacz:

Program-do-projektowania-dla-branży-kamieniarskiej-2.jpg

Program przeznaczony jest zarówno do osób, które mają doświadczenie w projektowaniu wspomaganym komputerowo, jak i dla tych, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z CAD. Użytkownik może korzystać z już gotowych operacji, takich jak zaokrąglenia, fazowania, tekst 3D, otwory etc., rozbudowane katalogi, zawierające szereg predefiniowanych kształtów 3D (elementy konstrukcji), tekstur (wzorniki kamieni), materiałów itd. Dodatkowo opcja „przenieść i upuść” sprawia, że praca z IronCAD Kamieniarz3D jest mało skomplikowane. Użytkownik możne również samodzielnie modyfikować katalogi i dostosowywać je do produktów oferowanych przez swoją firmę. Zaawansowana wyszukiwarka pomaga w lokalizacji modeli przez co praca przebiega sprawniej i bardziej komfortowo.

Program-do-projektowania-dla-branży-kamieniarskiej-2.jpg

Program dodatkowo pozwala zliczyć masę elementów oraz ich powierzchnię, a podczas
rozplanowywania uwzględnia ubytki materiału.

Więcej informacji o produkcie, jego funkcjach i wymaganiach sprzętowych można znaleźć na stronie: www.kamieniarz3d.pl

Źródło zdjęć: www.kamieniarz3d.pl

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kamienportal.pl/public_html/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95