kamień portal
5 5 50

Reliefy – ekskluzywna propozycja wystroju wnętrz

Wszyscy, którzy chcieliby nadać swemu wnętrzu ekskluzywnego charakteru powinni zwrócić uwagę na niestandardową propozycję dekoracyjno-architektoniczną, jaką są reliefy.
 

Reliefy – ekskluzywna propozycja wystroju wnętrz

Reliefy są kamiennymi płaskorzeźbami. To z jednej strony po prostu rodzaj architektonicznej dekoracji, ale stanowiącej jednocześnie dodatek na miarę prawdziwego dzieła sztuki. Reliefy mogą pełnić tym samym funkcję efektownych obrazów.
 
Wartość reliefów tkwi przede wszystkim w sposobie produkcji – są one wykonywane wyłącznie ręcznie, dzięki czemu wykuwane motywy wyróżniają się precyzją i starannością, a także oryginalnością – trudno o dwa identyczne egzemplarze. Ponadto reliefy wykonywane są najczęściej na indywidualne zamówienie, przez co idealnie odzwierciedlają one preferencje i oczekiwania klienta, zarówno, jeśli chodzi o rozmiar, grubość czy też rodzaj kamienia oraz sam motyw.

Reliefy – ekskluzywna propozycja wystroju wnętrz

Reliefy mogą być płaskie, wypukłe bądź wklęsłe. Płyty kamienne, z których się je tworzy, to głównie wapienie oraz piaskowce. Dzięki rzeźbieniu bądź wykuwaniu ich w kamieniu naturalnym charakteryzują się one niezwykłą jakością, trwałością i długowiecznością.
 
Tego rodzaju rzeźbiarska kompozycja nie musi być wyłącznie ścienną płaskorzeźbą, niektóre firmy wykonują tego typu dekoracje również na donicach, lampionach czy postumentach.

Reliefy – ekskluzywna propozycja wystroju wnętrz
 
Reliefy to luksusowy i elegancki element wystroju. Przywodzi na myśl antyczną sztukę i architekturę, dzięki czemu wprowadzi do naszego wnętrza klasę i wyrafinowanie, a przy tym odrobinę ekstrawagancji. Sprawdzi się zarówno we wnętrzach hotelowych, restauracyjnych, jak i w naszych domowych zaciszach.
 
 

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kamienportal.pl/public_html/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95