kamień portal
5 5 48

Targi branży kamieniarskiej Marmomacc w Weronie

W dniach od 30 września do 3 października w Weronie odbędzie się 50. jubileuszowa edycja międzynarodowych targów Marmomacc, które są największym wydarzeniem branżowym w Europie. Marmomacc poświęcone jest trzem zakresom tematycznym: kamieniowi, designowi i technologii wykorzystywanych w kamieniarstwie. 

Targi-branży-kamieniarskiej-Marmomacc-w-Weronie.jpg
Marmomacc to cenione wydarzenie branży kamieniarskiej. W zeszłorocznej edycji udział wzięło 1500 wystawców z 57 państw i 65 tysięcy zwiedzających. Na Marmomacc prezentowane jest szerokie spektrum produktów związanych z branżą kamieniarską, w tym bloki kamienne, gotowe wyroby z kamienia, maszyny i technologie wykorzystywane w kamieniarstwie. To miejsce spotkań najważniejszych przedstawicieli branży, a także możliwość nawiązania kontaktów handlowych, zdobycia wiedzy na temat najnowszych trendów i rozwiązań stosowanych w obróbce kamienia.  
 

W tegorocznej edycji weźmie udział m.in. firma Technistone, europejski producent kamienia technicznego, którego produkty dostępne są również w Polsce. Technistone zaprezentuje najnowsze wzory i odcienie z kolekcji Noble na rok 2016.  Stoisko firmy będzie znajdowało się w pawilonie nr 11. 

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kamienportal.pl/public_html/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95