kamień portal
5 5 39

Targi Branży Kamieniarskiej STONE 2017

Tegoroczne Targi Branży Kamieniarskiej STONE odbędą się w dniach 22-25 listopada, tradycyjnie na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Wydarzenie skierowane jest do przedstawicieli branży kamieniarskiej, a także budowlańców, architektów, projektantów i innych osób wykorzystujących kamień w swojej pracy.

Targi_Stone_2017.jpg

Co zobaczymy w czasie targów STONE?

Najważniejszym elementem Targów STONE są ekspozycje przedstawicieli branży kamieniarskiej z Polski i zagranicy. Corocznie swoją ofertę prezentują dystrybutorzy kamienia naturalnego oraz producenci i dystrybutorzy maszyn wykorzystywanych w przemyśle kamieniarskim. Tym razem ich ekspozycji zostaną zlokalizowanew trzech pawilonach MTP:

  • w pawilonie 7A będziemy mogli zobaczyć maszyny, urządzenia i narzędzia do obróbki kamienia,
  • w pawilonie 7 swoją ofertę zaprezentują firmy zagraniczne. W tym miejscu będą również znajdować się stanowiska przedstawicieli związków, stowarzyszeń oraz prasy branżowej,
  • pawilon 8A będzie miejscem prezentacji materiałów kamiennych z całego świata.

Ponadto w czasie targów STONE odbędą się również Targi Branży Szklarskiej GLASS (w pawilonie nr 8), gdzie wystawcy zaprezentują ofertę dla kamieniarzy i szklarzy.

Targi_Stone_2017_2.jpg

Konkursy i wystawy

Program targów STONE obejmuje również konkursy i wystawy. W ich trakcie zostaną ogłoszone wyniki 11 edycji Konkursu Kamień 2017 i zaprezentowane najlepsze realizacje kamieniarskie w kategoriach: „Kamień w obiektach architektonicznych”, „Nagrobek” oraz „Elementy architektoniczne, rzeźba, wnętrza”.  Ponadto zostanie wyłoniony Mistrz Piaskowania. Będzie musiał wykazać się on nie tylko umiejętnościami piaskowania, ale również projektowania w programie graficznym, wycinania liter w na ploterze w folii do piaskowania Hard oraz naklejania folii na płycie kamiennej. Podczas tegorocznej edycji targów STONE odbędzie się również wystawa prac powstałych podczas Międzynarodowego Sympozjum Rzeźby w Kamieniu pt. „INITIUM”.


2.10.2017

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kamienportal.pl/public_html/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95