kamień portal
5 5 39

Targi branży kamieniarskiej w Chinach

W dniach od 17 do 19 lipca odbędą się jedne z największych targów branży kamieniarskiej w Chinach – Qingdao International Stone Products & Machinery Exhibition. Swoją ofertę zaprezentuje na nich 320 wystawców z różnych krajów, m.in. Brazylii, Niemiec, Libanu, Norwegii, Pakistanu, Tunezji, Kanady, Pakistanu, Ugandy, Szwecji, Arabii Saudyjskiej, Stanów Zjednoczonych, Turcji, Indii i Korei.

Targi-branży-kamieniarskiej-w-Chinach.jpg

Podczas Targów International Stone Products & Machinery Exhibition zostanie zaprezentowane szerokie spektrum produktów związanych z branżą kamieniarską. Tematyka wydarzenia obejmuje kamień naturalny (w tym najbardziej popularne jego gatunki, takie jak granity, marmury, wapienie i piaskowce), wyroby z kamienia naturalnego, kamienie dekoracyjne, maszyny i sprzęt kamieniarski, mozaiki oraz nagrobki. Wydarzenie jest także okazją do nawiązania ważnych relacji handlowych z przedstawicielami firm z wielu regionów Świata oraz do poznania nowości z branży.

Organizatorzy przygotowali dodatkowe atrakcje i wydarzenia towarzyszące, które wzbogacą program targów. Odwiedzający będę mogli wziąć udział w wykładach, konferencjach i szkoleniach tematycznych.

Gospodarzem targów International Stone Products & Machinery Exhibition jest miasto Qingdao. To znacząca metropolia w Chinach, którą zamieszkuje prawie 2 mln osób. W  Qingdao znajduje się jeden z największych portów morskich w Chinach, a także ośrodki szkolnictwa wyższego oraz przemysłu maszynowego.
 

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kamienportal.pl/public_html/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95