kamień portal
5 5 32

Targi Stone+tec 2015 zakończone

16 maja w Norymberdze zakończyły się Międzynarodowe Specjalistyczne Targi Kamienia Naturalnego i Obróbki Kamienia Naturalnego Stone+tec.  Wydarzenie odwiedziło około 15 000 osób, a swoją ofertą zaprezentowało na nim 446 wystawców z 31 krajów, m.in. z Niemiec, Chin, Włoch, Turcji i Czech. 

Targi-Stone+tec-zakończone.jpg

Targi Stone+tec to cenione w Europie i na świecie wydarzenie poświęcone kamieniowi i jego obróbce. Tegoroczna edycja podzielona została na trzy działy tematyczne: „kamień naturalny” w ramach którego swoją ofertę prezentowali producenci kamienia, hurtownie i kopalnie; „technika” poświęcony maszynom i urządzeniom do obróbki kamienia oraz „nagrobki”. Jednym z najważniejszych tematów targów Stone+tec było wykorzystania innowacyjnych materiałów, takich jak dekton czy lapitec.

Na targach została również wręczona nagroda German Natural Stone Award za najciekawsze budowlane realizacje z zastosowaniem kamienia naturalnego. Konkurs ten kierowany jest do architektów, architektów krajobrazu oraz projektantów wnętrz, krajobrazów i przestrzeni otwartej.
Dodatkową atrakcją Targów Stone+tec była wystawa pt. Kamień i Światło, gdzie zaprezentowano designerskie instalacje wykorzystujące kamień i kolorowe światło.

Targi Stone+tec organizowane są co dwa lata, następna ich edycja odbędzie się w dniach 24-27 maja 2017 roku w Norymberdze. Więcej informacji na temat wydarzenie znajduje się na stronie organizatora: www.stone-tec.com  
 

Zobacz zdjęcia z Targów Stone+tec


Zdjęcia: NürnbergMesse

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kamienportal.pl/public_html/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95