kamień portal
5 5 21

Vademecum kamieniarza

Wiosną 2015 roku ukaże się książka „Kamieniarstwo. Przez tradycję do współczesności” autorstwa R. Jundrovskyego. Dedykowana jest ona przede wszystkim kamieniarzom, architektom i innym osobom, które w swojej pracy wykorzystują kamień.

Vademecum kamieniarza
Książka „Kamieniarstwo. Przez tradycję do współczesności" jest wzbogaconym wydaniem tłumaczeniem czeskiego. Polska edycja zawiera zaktualizowane informacje na temat aktualnych metod obróbki kamienia. Znajdują się w niej również szczegółowe opisy sposobów tworzenia kamiennych realizacji z uwzględnieniem poszczególnych elementów wchodzących w ich skład.

Książka jest źródłem wiedzy zarówno dla kamieniarzy, jak i dla projektantów kamiennych konstrukcji. Zawarte w niej informacje są również cennym wsparciem dla osób zajmujących się odrestaurowywaniem i konserwacją obiektów historycznych oraz odtwarzaniem kamiennych detali.

Wydanie wzbogacone jest o rysunki elementów kamiennych ze szczegółowym opisem poszczególnych etapów ich powstawania.

Książka ukaże się nakładem wydawnictwa Arkady: www.arkady.com.pl/product/28990.html 

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kamienportal.pl/public_html/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95