kamień portal
5 5 87

Wyłączność na dystrybucję konglomeratów kwarcowych Santa Margherita dla GRUPY EGA

Firma Euro-Granit Adamus (GRUPA EGA) została wyłączonym dystrybutorem konglomeratów kwarcowych marki Santa Margherita w Polsce. Wcześnie GRUPA EGA otrzymała wyłączność na sprzedaż kamienia spiekowego Lapitec.

Wyłączność na dystrybucję_konglomeratów_kwarcowych_Santa_Margherita_dla_GRUPY_EGA.jpg

GRUPA EGA działa na polskim rynku prawie 30 lat. Początkowo zajmowała się sprzedażą głównie kamienia naturalnego, jednak szybko oferta firmy została rozszerzona o włoski konglomerat marmurowy produkowany przez Santa Margheritę. Produkt cieszył się dużym zainteresowaniem ze względu na przystępną cenę, osiągalność oraz prostą obróbkę. Po 2000 roku w ofercie GRUPY EGA pojawiły się konglomeraty na bazie kwarcu produkcji Santa Margherita (GRUPA została obecnie ich wyłączonym dystrybutorem w Polsce).

Konglomeraty powstają z połączenie piasku kwarcowego z żywicą poliestrową i pigmentami (piasek stanowi ok. 93% ich składu). Konglomerat to materiał twardy, odporny na uszkodzenia, a przy tym higieniczny i łatwy w czyszczeniu. Ponadto cieszy się on uznaniem ze względu na duże wymiary płyt: 305x140cm i 320x155cm, które dają szersze możliwości aranżacyjne niż ich małoformatowe odpowiedniki.   
 
Dystrybucja i logistyka
 
Głównym magazynem składowania konglomeratów kwarcowych będzie hurtownia w Goleniowie koło Szczecina. Składa się na nią 5 500m2 pod zadaszeniem oraz cztery nowoczesne suwnice. 

Wyłączność na dystrybucję_konglomeratów_kwarcowych_Santa_Margherita_dla_GRUPY_EGA_2.jpg

Jednocześnie firma rozważa zbudowanie sieci dystrybucji na terenie całego kraju ze szczególnym uwzględnieniem terenów, na których zlokalizowane są firmy zajmujące się obróbką konglomeratów kwarcowych i posiadające stosowny park maszynowy.

Profesjonalny instruktaż
 
Działania GRUPY EGA nastawione są na poszerzanie wiedzy na temat konglomeratów kwarcowych i kamienia spiekanego Lapitec, a także fachowe doradztwo i kompleksową obsługę. W swoich planach firma uwzględnia instruktaże w zakresie logistyki materiału, jego składowania i obróbki oraz spotkania sprzedażowo-produktowe, np. dla studiów kuchennych. Szkolenia mają odbywać się w siedzibach firm kamieniarskich oraz w oddziałach GRUPY EGA. 

AO
17.05.2016

Polecamy:
 

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kamienportal.pl/public_html/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95