kamień portal
5 5 48

XIV KONGRES KAMIENIARSKI ZPBK w formule otwartej

Poznańskie Targi Stone rozpoczną się już 18 listopada. Jednym z wydarzeń towarzyszących targom będzie XIV KONGRES KAMIENIARSKI ZPBK, który zostanie przeprowadzony w formule otwartej. Na spotkanie zapraszają Zarząd Związku Pracodawców Branży Kamieniarskiej w Strzegomiu oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie.   

XIV_KONGRES_KAMIENIARSKI_ZPBK_w_formule_otwartej.jpg
XIV KONGRES KAMIENIARSKI ZPBK odbędzie się w dniach 19-21 listopada. Początek wydarzenia zaplanowano na godzinę 14.00. Podczas spotkania inauguracyjnego  zostanie uczczona piętnasta rocznica istnienia ZPBK i wygłoszony referat okolicznościowy. Ponadto program wydarzenia obejmuje liczne inne wykłady, prelekcje i prezentacje. Tematy, które zostaną poruszone, to m.in. pozyskiwanie funduszy unijnych w nowej perspektywie budżetowej, normy europejskie dla wyrobów kamieniarskich, montaż kamienia i najczęstsze błędy z nim związane, a także porady w zakresie stosowania kamienia naturalnego. Wydarzenie jest więc skierowane zarówno do osób związanych z branżą kamieniarską, jak i architektów oraz projektantów wnętrz wykorzystujących kamień w swojej pracy. Organizatorzy przewidzieli również czas na zwiedzanie targów. Pierwszy dzień KONGRESU zakończy wieczór branżowy w restauracji Piano Bar w poznańskim Starym Browarze.

Zgłoszenie udziału należy przesłać do 12 listopada na adres biura ZPBK w Strzegomiu. Szczegóły na temat programu wydarzenia znajdują się na stronie: www.stone.mtp.pl, a informacje organizacyjne na: www.zpbk.pl.
 

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kamienportal.pl/public_html/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95