kamień portal

Danstone

O nas

Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją oraz dystrybucją blatów z kamienia naturalnego i konglomeratów kamiennych. Surowiec używany do produkcji jest sprowadzany z różnych regionów świata, takich jak Skandynawia, Indie, RPA, Brazylia, Hiszpania czy Włochy.

Jesteśmy także autoryzowanym wykonawcą blatów z konglomeratu kwarcowego Sileston. Nasze blaty producent tego materiału obejmuje gwarancją trwającą 10 lat.

Firma Danstone z Piaseczna ma wieloletnie doświadczenie w produkcji blatów z kamienia i konglomeratów kamiennych. Istnieje od 1957 roku, a zdobyte przez te lata doświadczenie i wiedza służą dziś naszym klientom.

W codziennej pracy satysfakcja klienta jest dla nas najwyższym priorytetem i wartością.

Oferta

Specjalizujemy się w produkcji i montażu blatów z kamienia. To jeden z najbardziej wytrzymałych surowców, jakie można zastosować w kuchni. Blaty kuchenne wykonane z kamienia i konglomeratów kamiennych są odporne na wilgoć, zarysowania i wysokie temperatury.

Produkowane przez nas blaty z kamienia są nie tylko trwałe, ale i estetyczne. Wygląd jest równie ważnym czynnikiem decydującym o wyborze blatu do kuchni. Blaty kamienne spełniają wszystkie ważne dla Państwa kryteria. Duża odporność blatów z kamienia sprawia, że można cieszyć się nimi przez wiele lat.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług oraz do zakupu blatów z kamienia i konglomeratów kamiennych.

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kamienportal.pl/public_html/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95

Opinie o studiu

4.5 5
Ocena ogólna:
Ilość opini: 7

Informacje kontaktowe

Danstone

Julianowska 24, Piaseczno

Osoba do kontaktu:

tel: 22 756-76-56
fax: 22 750-38-32
kom: 604-146-400
kom: 505-165-650
 
e-mail : blaty@danstone.pl

http://www.blaty-kuchenne.waw.pl/

Realizacje