kamień portal

Furmanek

O nas

Nasz zakład kamieniarski już od 30 lat z sukcesem realizuje zarówno duże inwestycje budowlane, jak i niewielkie zlecenia indywidualne.

Współpracujemy z biurami architektonicznymi i projektowymi, a także ze studiami mebli kuchennych oraz firmami deweloperskimi. Na każdym etapie świadczymy usługi najwyższej jakości – od profesjonalnego doradztwa poprzez pomiary u klienta, produkcję, dostawę, na montażu kończąc.

Stale dbamy też o własny rozwój i wzbogacamy swoje doświadczenie. Cyklicznie uczestniczymy w międzynarodowych targach i śledzimy trendy na rynku kamieniarskim. Jesteśmy również na bieżąco z nowościami technologicznymi. Nie interesują nas natomiast gotowe rozwiązania, bo do każdego projektu podchodzimy indywidualnie.

Oferta

Kamień zawsze wybieramy osobiście. Dzięki temu oferujemy towar najwyższej jakości, a nasze kolekcje są przemyślane i nieprzypadkowe. W naszym zakładzie kamieniarskim imponuje również bogata gama kolorystyczna i różnorodność materiałów: ponad 150 rodzajów marmurów, granitów, trawertynów, onyksów i konglomeratów kwarcowych gwarantuje zadowolenie najbardziej wyrafinowanych gustów naszych klientów.
 
Naszym atutem jest także nowoczesny park maszynowy. Dzięki urządzeniom pracującym w technologii CNC gwarantujemy najwyższą markę naszych produktów.

Poza tym w naszej ofercie jest również cięcie wodą, czyli precyzyjna obróbka materiałów (nie tylko kamieniarskich) z wykorzystaniem technologii waterjet.

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kamienportal.pl/public_html/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95

Opinie o studiu

5 5
Ocena ogólna:
Ilość opini: 3

Informacje kontaktowe

Furmanek

ul. Świętokrzyska 9, Daleszyce

Osoba do kontaktu:

tel. 665 083 603

e-mail: produkcja@furmanek.pl

www.furmanek.pl

Realizacje