kamień portal

Granitex

O nas

Firma Granitex Warszawa działa już od 15 lat. Specjalizujemy się głównie obróbce kamienia naturalnego, dla potrzeb budownictwa. Kierujemy się przede wszystkim doświadczeniem, jednak wciąż podążamy za modą i postępem w światowym budownictwie, a wszystko po to, by zadowolić najbardziej wymagające gusta. Dzięki naszemu doświadczeniu potrafimy sprostać nawet najbardziej nietypowym oczekiwaniom.
 
Naszym głównym założeniem jest przede wszystkim indywidualne podejście do każdego klienta. Nasza wykwalifikowana kadra pragnie zadbać, aby produkty oferowane Państwu były najwyższej jakości. Wówczas połączenie najlepszych materiałów z całego świata, ze stu procentowym zaangażowaniem naszej kadry, gwarantuje zadowolenie i usatysfakcjonowanie każdego klienta. Zarówno pojedyncze elementy domu, czy mieszkania, jak i całe pomieszczenia dopracowywane są z całkowitą perfekcją.

Oferta

Nasza firma specjalizuje się w usługach kamieniarskich, w bardzo szerokim zakresie. Od sprzedaży elementów kamiennych, po kompleksowe realizacje z obmiarem, doradztwem, przygotowaniem materiału, transportem, montażem. W naszej ofercie znajdą Państwo kilkanaście rodzajów kamienia, którego największą zaletą jest przede wszystkim to, że nawet po wieloletnim użyciu nie traci on na swojej wyjątkowości i estetyczności. Wyroby z kamienia naturalnego są efektowne, poprzez swoją ilość barw nadają każdemu wnętrzu wyjątkowy charakter. Sprowadzamy najlepsze rodzaje kamienia z całego kraju i świata. Nasza oferta posiada takie kamienie jak: granit, marmur, onyks, piaskowiec, trawertyn, konglomerat, silestone, czy siquatrz. Z tych właśnie kamieni nasza wykwalifikowana kadra wykonuje m.in. kominki, kuchnie, łazienki oraz schody. Zapewniamy fachowe doradztwo. Wszystko po to, by móc cieszyć się z zadowolenia każdego, naszego klienta.
 
Nasza firma gwarantuje przystępne ceny, dzięki czemu swoją ofertą możemy trafić niemal do każdego z Państwa. Zatem prosimy się zapoznać z naszą ofertą licząc, że zdecydują się Państwo skorzystać z naszych usług.

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kamienportal.pl/public_html/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95

Opinie o studiu

5 5
Ocena ogólna:
Ilość opini: 6

Informacje kontaktowe

Granitex

ul. Huberta 63, Mińsk Maz.

Osoba do kontaktu:

tel./fax (25) 759 18 77,
502 289 958,
513 683 389
 
e-mail: granitex@granitex.waw.pl
 
www.granitex.waw.pl

Realizacje