kamień portal

MARWEN

O nas

Jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją, świadczącą usługi w zakresie produkcji wyrobów gotowych z kamienia. Oferujemy wysokiej jakości produkty w niezwykle bogatym asortymencie. Nieustanny rozwój oraz śledzenie światowych trendów aranżacyjnych i budowlanych pozwala nam sprostać wymaganiom każdego Klienta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Oferta

Specjalizujemy się w zakresie produkcji wyrobów gotowych z kamienia oraz ich montażu. Kamień to trwały i odporny na uszkodzenia surowiec, który idealnie sprawdzi się zarówno w kuchni, salonie jak i łazience. Oferujemy produkcję oraz profesjonalny montaż blatów, kominków, schodów oraz posadzek. Ponadto, na Państwa życzenie tworzymy kamienne dekoracje oraz inne elementy wyposażenia. Zawsze służymy fachowymi radami.
 
Naszą mocną stroną jest profesjonalny montaż kamienia naturalnego. Członkowie naszych ekip montażowych to osoby z wieloletnim stażem pracy przy montażu wyrobów kamiennych. Do prac montażowych stosowane są profesjonalne, odpowiednio dobrane materiały, które są wyselekcjonowane w zależności od rodzaju kamienia oraz miejsca jego montażu. 
 
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Gwarantujemy najwyższą jakość oraz fachową obsługę. 
3 komentarze
Piotr
25 listopada 2018, 16:54
1/0

Mają bardzo duży wybór kamienia niespotykany w innych firmach to mnie przekonało. Prace wykonali szybko sprawnie czysto

Marta/Robert
26 września 2018, 12:27
2/0

Polecam MARWEN zrobili nam piękne schody i blat kuchenny. Dziękujemy i polecamy

dminka
10 marca 2015, 12:43
4/2

Naprawdę miła i fachowa obsługa. Produkty tworzone przez firmę są bardzo wysokiej jakości. Mój kominek wygląda tak samo pięknie jak pierwszego dnia po montażu 🙂

Dołącz do dyskusji

Opinie o studiu

3.5 5
Ocena ogólna:
Ilość opini: 28

Informacje kontaktowe

MARWEN

ul. Grota Roweckiego 6, Andrespol

Osoba do kontaktu:

tel. (+48) 783 800 812
tel. (+48 42) 213 22 79
tel. (+48 42) 213 49 59

e-mail: biuro@marwen.com.pl

www.marwen.com.pl

Realizacje