kamień portal
5 5 47

Marmurowe okładziny z wbudowanym oświetleniem

Właściwe operowanie światłem pozwala osiągnąć niepowtarzalne efekty. Poza walorami użytkowymi, światło cechuje się szeregiem własności estetyczno-aranżacyjnych.

Marmurowe-okładziny-z-wbudowanym-oświetleniem.jpg
Fot. IncontroArdito

Światło może kreować nastrój, ale i kształtować przestrzeń. Podkreśla charakter wystroju i jest w stanie budować architekturę wnętrza. Te właściwości postanowiła wykorzystać włoska firma IncontroArdito.
 
Projektant Domenico De Palo w wyniku codziennych obserwacji i z chęci oddania hołdu naturze opracował system oświetlenia wkomponowany w marmurowe okładziny ścian, który symbiotycznie łączy kamień ze światłem. BOLLA to ledowe diody oraz wklęsłe i wypukłe syntetycznie wykonywane naścienne płytki. Różnorodność sposobów świecenia, wielość kształtów i powierzchni, a także feeria barw sprawiają, że w efekcie powstaje specjalna i unikatowa instalacja. De Palo przywiązuje wielką wagę, aby stanowiła ona wyraz nie tylko przywiązania do formy, ale również pobudzała emocje.
 
BOLLA to system pozwalający na spersonalizowane modyfikacje. Dzięki temu jeszcze lepiej jesteśmy w stanie dopasować go do wnętrza, naszych koncepcji aranżacyjnych czy wreszcie samego samopoczucia.
 
Debiut świetlików LED na kamiennej ścianie autorstwa De Palo miał miejsce na mediolańskich targach wnętrzarski Furio Salone.
 
 
 

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kamienportal.pl/public_html/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95