kamień portal
5 5 39

Kamienna wanna z ławą od Stone Forest

Dla Japończyków kąpiel to rytuał. Wyróżniają jej specjalną odmianę – ofuro – oczyszczenie nie tylko dla ciała, ale również dla duszy.
 

Kamienna-wanna-z-ławą.jpg
Fot. Stone Forest 

Pierwsza część ofuro polega na obmyciu tułowia letnią wodą. Następnie całe ciało należy zanurzyć w głębokiej wannie. Model do tego typu praktyk zaprojektowali designerzy z firmy Stone Forest. Model Eau jest wykonywany ręcznie przy użyciu jednego bloku kamienia. Charakteryzuje się nietypową jak na wannę wysokością – ma ponad sto centymetrów. W środku znajduje się ławka, która umożliwia wygodne zanurzenie ciała.
 
Wanna dostępna jest w dwóch wersjach – surowcem, z którego jest tworzona może być karraryjski marmur bądź czarny granit. Oba te materiały cechują się perfekcyjnymi właściwościami izolacyjnymi, dzięki którym woda w wannie przez długi czas pozostaje ciepła.
 
Wanna prezentowana była między innymi na targach w Nowym Jorku i Toronto, została też wyróżniona podczas Interior Design Best Of Year Award.
 

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kamienportal.pl/public_html/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95