kamień portal
5 5 54

XVI Kongres Kamieniarski i Dzień Kamienia Naturalnego

XVI Kongres Kamieniarski i Dzień Kamienia Naturalnego

Od 9 do 11 listopada w Dąbrowie Górnicze odbędzie się XVI edycja Kongresu Kamieniarskiego ZPBK organizowanego przez Związek Pracodawców Branży Kamieniarskiej i firmę WKG. Wydarzeniem towarzyszącym Kongresowi będzie Dzień Kamienia Naturalnego organizowany na terenie Zakładu Obróbki Kamienia WKG w Wojkowicach. 

XVI Kongres Kamieniarski odbędzie się pod znakiem nowoczesnych technologii w branży kamieniarskiej. To one będę tematem przewodnim wydarzenia. Program Kongresu obejmuje wizytę w nowoczesnym zakładzie obróbki kamienia, prezentacje najnowszych maszyn wykorzystywanych w branży kamieniarskiej oraz urządzeń do skaningu i pomiarów. Firma TGR ze Świebodzic omówi najnowsze trendy w kamieniarskim parku technologicznym, a GEOLINE z Zabrza przybliży technologię skaningu oraz systemów pomiarowych 3D. Ponadto organizatorzy zaplanowali zwiedzanie podziemnej Kopalni Srebra w Tarnowskich Górach, Turniej w Kręgle o Puchar Prezesa oraz odpoczynek w parku wodnym NEMO.

Zapisy na Kongres Kamieniarski trwają do 31 października 

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w XVI Kongresie Kamieniarskim do 31 października muszą wypełnić kartę zgłoszeniową. Dodatkowe informacje na temat wydarzenia oraz kartę zgłoszeniową można znaleźć na stronie: www.zpbk.pl/aktualnosci/187-xvi-kongres-kamieniarski.html.

Dzień Kamienia Naturalnego 

Kongres Kamieniarskie jest połączony z Dniem Kamienia Naturalnego. DKN odbędzie się 10 listopada w Zakładzie Obróbki Kamienia w Wojkowicach. Organizatorami wydarzania są również Związek Pracodawców Branży Kamieniarskiej i firmę WKG. Dla uczestników zaplanowano wiele atrakcji. Wśród nich wymienić można przejażdżki luksusowymi samochodami, bankiet oraz zwiedzanie zakładu WKG w Wojkowicach, gdzie odbędzie się wyprzedaż kamienia.

Dzień Kamienia Naturalnego
24.10.2017

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kamienportal.pl/public_html/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95