kamień portal
5 5 55

Zlewozmywak z kamienia naturalnego: marmur i piaskowiec

Zlewozmywaki produkowane są z przeróżnych materiałów. Teraz wybór powiększa się o kolejny model. Wszystko za sprawą nowości na rynku – zlewów z kamienia naturalnego.

zlewozmywak z kamienia

Zlewozmywaki z kamienia naturalnego wykonywane są z marmuru bądź piaskowca. Wykuwa się je z jednego elementu skały, zatem pozbawione są wszelkiego rodzaju klejenia. Zlew taki będzie niewątpliwie bardzo ciężki, jednak jego monumentalność stanie się zachwycającym i wyrafinowanym dopełnieniem naszej kuchni. Zlewy tego typu mogą być jedno lub dwukomorowe, wybrać też możemy kolor marmuru lub piaskowca. Dzięki temu wkomponowanie go w naszą kuchenną przestrzeń staje się proste. Do tego świetnie dopełni często spotykany kamienny blat.

zlewozmywak z kamienia
 
Tego rodzaju zlewozmywak to propozycja nowatorska i niekonwencjonalna. Wyróżnia się on prostotą formy, naturalną barwą, ale przy tym dozą szlachetnej ekstrawagancji. Kamień w żadnym wypadku nie ujmuje takiemu zlewozmywakowi zgrabności i opływowości.
 
zlewozmywak z kamienia

Do tej pory z kamienną armaturą do czynieniami mieliśmy głównie w przypadku łazienek. Kuchnia jednak również zasługuje na ten szlachetny dodatek. Grube, masywne ścianki kamiennych zlewów gwarantują bezpieczeństwo – wysokie temperatury czy kontakt z gorącą wodą nie są w stanie uszkodzić ich powierzchni. Marmur oraz piaskowiec charakteryzują się wysoką funkcjonalnością – nagrzewają są długo, są odporne na wilgoć, łatwo je także utrzymać w czystości – ta paleta zalet sprawia, że surowce te idealnie nadają się właśnie na kuchenny zlew. Dodatkowo – zlewozmywak taki będzie nam towarzyszył przez długie lata – wytrzymałość kamieni jest niezaprzeczalna, to jeden z najtwardszych surowców w przyrodzie. 

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kamienportal.pl/public_html/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95